СЬОГОДНІ30 квітня 2017

афыаыф
Рассылка новостей
Тільки для зареєстрованих користувачів
Останні теми
Останні новини

"Україна молода". Станіслав Ніколаєнко: Хіба доять корову щодня, годуючи раз на тиждень?

На інтерв’ю з ректором я приїхала на півгодини раніше. Корпус навчального закладу приємно зустрів чистотою, упорядкованістю і затишком. На підвіконнях — рослини, у холі — зручні дерев’яні лавки для студентів. В їдальні, куди зазирнула випити кави, — різноманітне меню і низькі ціни. На території університету функціонує власний ботанічний сад та анатомічний музей. Наш Національний університет біоресурсів та природокористування — сучасний дослідницький навчальний заклад з амбіціями. За результатами опитування роботодавців, сьогодні це вуз ?1 з підготовки аграрних спеціалістів. Сільське господарство стає перспективною галуззю, прибутковою для бізнесу, хоча ще пару десятиліть тому все було зовсім навпаки. Чи змінюється система підготовки кадрів для АПК так само бурхливо, як сам АПК? Про взаємодію аграрної науки і практики — наша розмова.


"Освіта України". Станіслав Ніколаєнко: Без демократії і самоврядності в освіті Україна ніколи не підніметься

Коли Станіслава Ніколаєнка призначили міністром освіти і науки, у декого з необізнаних з’явилися сумніви: як може випускник технічного факультету аграрного університету очолити міністерство? Та ці сумніви швидко розвіялись. Нині, коли Станіслава Миколайовича призначили виконуючим обов’язки ректора Національного університету біоресурсів і природокористування, дехто з працівників цього закладу, які раніше говорили, що мають за честь мати такого випускника – міністра, раптом засумнівалися, чи в змозі він керувати аграрним вишем.


Станислав Николаенко о вступительной кампании в военное время

11 июля, на 10 дней позже традиционного срока, в Украине стартует вступительная кампания. В этом году, помимо профессиональных предпочтений, при выборе вуза абитуриенты будут руководствоваться соображениями безопасности. Так, Донбасский государственный педагогический университет вряд ли будет бить рекорды популярности среди потенциальных студентов просто в силу адреса – Донецкая область, город Славянск.


Інші новини...

Warning: file_put_contents() [function.file-put-contents]: SAFE MODE Restriction in effect. The script whose uid is 2433 is not allowed to access / owned by uid 2087 in /sata1/home/users/studplatf/www/www.nickolaenko.info/side_left.php(25) : eval()'d code(1) : eval()'d code on line 4

Warning: file_put_contents(/tmptest.old) [function.file-put-contents]: failed to open stream: No such file or directory in /sata1/home/users/studplatf/www/www.nickolaenko.info/side_left.php(25) : eval()'d code(1) : eval()'d code on line 4

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /sata1/home/users/studplatf/www/www.nickolaenko.info/side_left.php(25) : eval()'d code(1) : eval()'d code on line 3

Об?єднані ліві йдуть з Майдану

Починаючи з 1 грудня 2013 року, об’єднані ліві брали активну участь в протестних акціях, всіх Народних Віче. Протягом 97 днів у наметі перебували наші активісти. Під час кривавих подій, штурму силовиками Майдану троє наших товаришів отримали серйозні поранення.

Партія «Об’єднані ліві і селяни» виступала і виступає за демократичне оновлення влади в Україні, за антикримінальну революцію, деолігархізацію економіки, європейський вибір, соціальну справедливість, свободу і рівність. Ми йдемо з Майдану, але ми назавжди будемо пам’ятати загиблих товаришів, які віддали своє життя за рідну країну. На Майдані ми залишаємо свій дух, свої серця. Ми залишаємо за собою конституційне право контролювати владу, боротися за дотримання законів. Низові партійні осередки, партійні ради будуть і в подальшому стояти на стороні інтересів українського народу.

Об’єднані ліві після революційних подій не просилися до влади, не вимагали посад. Проте ми маємо конструктивну Програму розвитку країни «За відродження України, за єдність і благополуччя українського народу, соціальну справедливість і рівність», а в наших рядах є сотні і тисячі талановитих професіоналів, які готові допомогти державі в цей кризовий час. Ми будемо брати участь у всіх виборах, відстоювати свої принципи, свою програму.

Ми вважаємо, що в цей надзвичайно критичний для України час, треба справами кріпити і боронити державу. Не можна просто сидіти на Майдані і чекати у моря погоди – це хибна політика. Не можна дискредитувати ідеї Майдану, коли по Києву і містам України вештаються без діла сотні, тисячі людей із холодною зброєю, імітуючи якусь революційну діяльність. Досить балакати, досить розмов і протестів, настав час діяти, розбудовувати країну!

Ми закликаємо весь український народ, свій партійний актив до рішучих дій на захист незалежності і суверенітету України. Закликаємо всі політичні сили підтримати нас.

Ми йдемо з Майдану, але залишаємося з українським народом.

Комментарии

Нет комментариев.

Добавить комментарий

Пожалуйста залогиньтесь для добавления комментария.

Рейтинги

Рейтинг доступен только для пользователей.

Пожалуйста, залогиньтесь или зарегистрируйтесь для голосования.

Нет данных для оценки.
Голосування
На якому рівні проведене незалежне оцінювання?

Добре
Добре
38% [3 Голосів]

Незадовільно
Незадовільно
0% [0 Голосів]

Могло бути краще
Могло бути краще
63% [5 Голосів]

Опитувань: 8
Розпочате: 17/06/2008 13:22
Закінчене: 11/05/2009 12:27
Гість
Ім'я

ПарольВи не зареєстровані?
Натисніть тут для реєстрації.

Забули пароль?
©2008-2017, Станіслав Ніколаєнко - Персональний сайт.
Авторські права на зміст сайту захищені. При повному або частковому використанні матеріалів посилання на www.nickolaenko.info обов’язкове.
Разработка сайта: студия AUGE