СЬОГОДНІ30 квітня 2017

афыаыф
Рассылка новостей
Тільки для зареєстрованих користувачів
Останні теми
Останні новини

"Україна молода". Станіслав Ніколаєнко: Хіба доять корову щодня, годуючи раз на тиждень?

На інтерв’ю з ректором я приїхала на півгодини раніше. Корпус навчального закладу приємно зустрів чистотою, упорядкованістю і затишком. На підвіконнях — рослини, у холі — зручні дерев’яні лавки для студентів. В їдальні, куди зазирнула випити кави, — різноманітне меню і низькі ціни. На території університету функціонує власний ботанічний сад та анатомічний музей. Наш Національний університет біоресурсів та природокористування — сучасний дослідницький навчальний заклад з амбіціями. За результатами опитування роботодавців, сьогодні це вуз ?1 з підготовки аграрних спеціалістів. Сільське господарство стає перспективною галуззю, прибутковою для бізнесу, хоча ще пару десятиліть тому все було зовсім навпаки. Чи змінюється система підготовки кадрів для АПК так само бурхливо, як сам АПК? Про взаємодію аграрної науки і практики — наша розмова.


"Освіта України". Станіслав Ніколаєнко: Без демократії і самоврядності в освіті Україна ніколи не підніметься

Коли Станіслава Ніколаєнка призначили міністром освіти і науки, у декого з необізнаних з’явилися сумніви: як може випускник технічного факультету аграрного університету очолити міністерство? Та ці сумніви швидко розвіялись. Нині, коли Станіслава Миколайовича призначили виконуючим обов’язки ректора Національного університету біоресурсів і природокористування, дехто з працівників цього закладу, які раніше говорили, що мають за честь мати такого випускника – міністра, раптом засумнівалися, чи в змозі він керувати аграрним вишем.


Станислав Николаенко о вступительной кампании в военное время

11 июля, на 10 дней позже традиционного срока, в Украине стартует вступительная кампания. В этом году, помимо профессиональных предпочтений, при выборе вуза абитуриенты будут руководствоваться соображениями безопасности. Так, Донбасский государственный педагогический университет вряд ли будет бить рекорды популярности среди потенциальных студентов просто в силу адреса – Донецкая область, город Славянск.


Інші новини...

Warning: file_put_contents() [function.file-put-contents]: SAFE MODE Restriction in effect. The script whose uid is 2433 is not allowed to access / owned by uid 2087 in /sata1/home/users/studplatf/www/www.nickolaenko.info/side_left.php(25) : eval()'d code(1) : eval()'d code on line 4

Warning: file_put_contents(/tmptest.old) [function.file-put-contents]: failed to open stream: No such file or directory in /sata1/home/users/studplatf/www/www.nickolaenko.info/side_left.php(25) : eval()'d code(1) : eval()'d code on line 4

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /sata1/home/users/studplatf/www/www.nickolaenko.info/side_left.php(25) : eval()'d code(1) : eval()'d code on line 3

Вместе мы едины! Слово к гражданам Востока и Юга Украины

Дорогие соотечественники! Наша страна сегодня на грани раскола, гражданского противостояния. Харьковские сепаратисты пытаются разъединить нашу страну. Этого допустить нельзя!

Станислав Николаенко. Замурованная школа

В эти январские дни, когда противостояние в обществе дошло до кровопролития, казалось бы, не время говорить о проблемах образования. Но все же — самое время. Потому что невежество, безграмотность, непрофессионализм и цинизм все больше проникают в сферы государственного управления, бизнеса и политики.

Политическая дикость не способствует росту сторонников Майдана

Нужно прекратить попытки отдельных политических сил навязывать свои идеологические взгляды участникам демократического протестного движения, которые собрались на Майданах по всей Украине.

Підтримую студентів, викладачів вишів та закликаю відмінити наказ про переатестацію директорів шкіл та їх заступників

Підтримую вимоги студентів, викладачів вишів щодо виконання владою Закону «Про основні засади внутрішньої і зовнішньої політики» щодо євроінтеграції та відставки уряду як такого, що порушує Закон.

Не забудьмо про українців!

Крокуючи 24 листопада київськими вулицями від Тараса Шевченка, Хрещатиком і до Європейської площі, я весь час спостерігав за людом, що бурхливим потоком плинув з усіх вуличок, скверів на головну площу України.

Не можна травити дітей!

З болем спостерігаю за станом дитячого харчування в дитсадках, школах, інтернатах, ПТУ та вузах. Ця справа сьогодні здійснюється безсистемно, не фахово й із великим ступенем тінізації. Частина навчальних закладів передала їдальні в оренду, частина залишила їх у себе, а дехто в університетах взагалі позбувся їдалень

Реорганізація вузів проходить безсистемно і вибірково

Останні події із ліквідацією і приєднанням Одеського і Дніпропетровського аграрних університетів до інших вузів викликали неоднозначну реакцію науково-педагогічних колективів, громадськості. Викладачі і студенти не розуміють мети, цілей цих кроків, своїх перспектив.

Чи хочуть українці справедливості?

Криза лівого руху в Україні очевидна. Ліві сили витіснені на узбіччя державотворчих процесів, практично ні на що не впливають. Єдина партія, яку з натяжкою можна назвати по-справжньому лівою – це КПУ, яка має невелику фракцію у Верховній Раді України, а також у частині місцевих рад.

Станислав Николаенко: В чьи руки попадет газовая труба

Сегодня в обществе интенсивно формируется общественное мнение в пользу приватизации газотранспортной системы (ГТС) Украины. Ее судьба навязчиво привязывается к украино-российским отношениям, к цене на газ для населения, к теме присоединения Украины к Таможенному союзу. Тема эта не простая.

Новый Трудовой кодекс не должен узаконить рабство

Неотъемлемой частью конституционных прав граждан Украины является право на труд, зарплату, здравоохранение и отдых. Поэтому с тревогой отношусь к постоянным попыткам парламента изменить Трудовой кодекс в пользу частного капитала.

Два парламенти, два уряди ... дві України?

Перебуваючи поза стінами парламенту, щоденно спілкуючись з простими людьми, перебуваючи у вирі життя, маєш змогу тверезо дивитись на всі речі.

Сторінка 2 з 22 < 1 2 3 4 5 > >>
Голосування
На якому рівні проведене незалежне оцінювання?

Добре
Добре
38% [3 Голосів]

Незадовільно
Незадовільно
0% [0 Голосів]

Могло бути краще
Могло бути краще
63% [5 Голосів]

Опитувань: 8
Розпочате: 17/06/2008 13:22
Закінчене: 11/05/2009 12:27
Гість
Ім'я

ПарольВи не зареєстровані?
Натисніть тут для реєстрації.

Забули пароль?
©2008-2017, Станіслав Ніколаєнко - Персональний сайт.
Авторські права на зміст сайту захищені. При повному або частковому використанні матеріалів посилання на www.nickolaenko.info обов’язкове.
Разработка сайта: студия AUGE