СЬОГОДНІ30 квітня 2017

афыаыф
Рассылка новостей
Тільки для зареєстрованих користувачів
Останні теми
Останні новини

"Україна молода". Станіслав Ніколаєнко: Хіба доять корову щодня, годуючи раз на тиждень?

На інтерв’ю з ректором я приїхала на півгодини раніше. Корпус навчального закладу приємно зустрів чистотою, упорядкованістю і затишком. На підвіконнях — рослини, у холі — зручні дерев’яні лавки для студентів. В їдальні, куди зазирнула випити кави, — різноманітне меню і низькі ціни. На території університету функціонує власний ботанічний сад та анатомічний музей. Наш Національний університет біоресурсів та природокористування — сучасний дослідницький навчальний заклад з амбіціями. За результатами опитування роботодавців, сьогодні це вуз ?1 з підготовки аграрних спеціалістів. Сільське господарство стає перспективною галуззю, прибутковою для бізнесу, хоча ще пару десятиліть тому все було зовсім навпаки. Чи змінюється система підготовки кадрів для АПК так само бурхливо, як сам АПК? Про взаємодію аграрної науки і практики — наша розмова.


"Освіта України". Станіслав Ніколаєнко: Без демократії і самоврядності в освіті Україна ніколи не підніметься

Коли Станіслава Ніколаєнка призначили міністром освіти і науки, у декого з необізнаних з’явилися сумніви: як може випускник технічного факультету аграрного університету очолити міністерство? Та ці сумніви швидко розвіялись. Нині, коли Станіслава Миколайовича призначили виконуючим обов’язки ректора Національного університету біоресурсів і природокористування, дехто з працівників цього закладу, які раніше говорили, що мають за честь мати такого випускника – міністра, раптом засумнівалися, чи в змозі він керувати аграрним вишем.


Станислав Николаенко о вступительной кампании в военное время

11 июля, на 10 дней позже традиционного срока, в Украине стартует вступительная кампания. В этом году, помимо профессиональных предпочтений, при выборе вуза абитуриенты будут руководствоваться соображениями безопасности. Так, Донбасский государственный педагогический университет вряд ли будет бить рекорды популярности среди потенциальных студентов просто в силу адреса – Донецкая область, город Славянск.


Інші новини...

Warning: file_put_contents() [function.file-put-contents]: SAFE MODE Restriction in effect. The script whose uid is 2433 is not allowed to access / owned by uid 2087 in /sata1/home/users/studplatf/www/www.nickolaenko.info/side_left.php(25) : eval()'d code(1) : eval()'d code on line 4

Warning: file_put_contents(/tmptest.old) [function.file-put-contents]: failed to open stream: No such file or directory in /sata1/home/users/studplatf/www/www.nickolaenko.info/side_left.php(25) : eval()'d code(1) : eval()'d code on line 4

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /sata1/home/users/studplatf/www/www.nickolaenko.info/side_left.php(25) : eval()'d code(1) : eval()'d code on line 3

Закон про вищу освіту не повинен бути засобом перемоги одних політиків над іншими

27 лютого в Комітеті з питань науки і освіти Верховної Ради України відбулись слухання, присвячені закону про вищу освіту. Хочу поділитися деякими тезами з мого виступу.

Справедливість, глобальна криза і Україна

Ми живемо у світі, який блискавично змінюється. Він характеризується глобальною кризою, наступом крупного капіталу на права людей найманої праці.

Станислав Николаенко. Пять шагов навстречу образованию

Не хочу вдаваться в длинные мантры о состоянии и перспективах украинского образования и науки. Делал это не раз и об этом написано во многих статьях и книгах. О бюджете образования на 2013 г писал недавно. Поэтому хочу сказать лишь о пяти вещах, которые нужно осуществить, по моему мнению, сегодня в образовании. Независимо от того, кто сегодня или вчера руководит и руководил отраслью.

Станіслав Ніколаєнко: Бюджет-2013 освітян не зігріє

Держбюджет на 2013 рік консервує утриманську модель існуванняосвітянської галузі.

Станіслав Ніколаєнко: Хто буде майбутнім прем'єром, яка буде більшість у парламенті і що чекає Україну

Три запитання голові партії «Об’єднані ліві і селяни» Станіславу Ніколаєнку

Станіслав Ніколаєнко: Не замовчувати трагедії Голодомору

26 листопада виповнюється 79-а річниця Великого Голоду в Україні. Мільйони наших рідних і близьких пішли із життя, їх замучили голодною смертю. В книзі жертв голодомору на Кіровоградщині є і мої рідні і близькі. Царство їм небесне, як і всім, хто загинув в трагічному 33-му! То ж по християнському пом‘янемо всіх невинно загиблих в цей день.

Станислав Николаенко: жизнь требует ускоренного принятия нового Закона "О высшем образовании"

Председатель Общественного Совета по науке и образованию Украины Станислав Николаенко, отвечая на вопросы корреспондента газеты «Известия в Украине» о финансово-экономическом состоянии украинского образования, заявил о необходимости новому парламенту принятия Закона «О высшем образовании».

Станіслав Ніколаєнко звернувся до виборців 185 виборчого округу

Дорогі земляки! Звернутись до Вас мене змусили обставини, які склалися навколо виборів у 185 виборчому окрузі.

Станислав Николаенко: Селяне Украины опущены властью на самое социальное дно

Лидер партии «Объединенные левые и селяне» Станислав Николаенко, объехав несколько районов Херсонщины, сделал такое заявление корреспондентам местных газет.

Станіслав Ніколаєнко: Новий закон про мови - це політична Вавілонська вежа, яка може зруйнувати державність

Сам факт прийняття парламентом нового Закону про мовну політику в Україні, форма його затвердження – є такими, що вселяють недовіру до нього, до його легітимності, заявив голова партії “Об’єднані ліві і селяни” Станіслав Ніколаєнко.

Станіслав Ніколаєнко: Резолюція парламенту Ради Європи по Україні - це не 101-ше китайське попередження

Світ не має кордонів. Все в сучасному світі відкрите і взаємопов’язане. Резолюція європейських парламентарів по Україні від 24 травня 2012 року є дуже важливим документом. Тому що це дороговказ урядам всіх європейських країн, бізнесу, політикам, громадськості. Європейці дуже чутливі до всіх морально-етичних аспектів політики, сказав Станіслав Ніколаєнко кореспонденту радіо “ЕРА”.
Сторінка 3 з 22 < 1 2 3 4 5 6 > >>
Голосування
На якому рівні проведене незалежне оцінювання?

Добре
Добре
38% [3 Голосів]

Незадовільно
Незадовільно
0% [0 Голосів]

Могло бути краще
Могло бути краще
63% [5 Голосів]

Опитувань: 8
Розпочате: 17/06/2008 13:22
Закінчене: 11/05/2009 12:27
Гість
Ім'я

Пароль



Ви не зареєстровані?
Натисніть тут для реєстрації.

Забули пароль?
©2008-2017, Станіслав Ніколаєнко - Персональний сайт.
Авторські права на зміст сайту захищені. При повному або частковому використанні матеріалів посилання на www.nickolaenko.info обов’язкове.
Разработка сайта: студия AUGE