СЬОГОДНІ30 квітня 2017

афыаыф
Рассылка новостей
Тільки для зареєстрованих користувачів
Останні теми
Останні новини

"Україна молода". Станіслав Ніколаєнко: Хіба доять корову щодня, годуючи раз на тиждень?

На інтерв’ю з ректором я приїхала на півгодини раніше. Корпус навчального закладу приємно зустрів чистотою, упорядкованістю і затишком. На підвіконнях — рослини, у холі — зручні дерев’яні лавки для студентів. В їдальні, куди зазирнула випити кави, — різноманітне меню і низькі ціни. На території університету функціонує власний ботанічний сад та анатомічний музей. Наш Національний університет біоресурсів та природокористування — сучасний дослідницький навчальний заклад з амбіціями. За результатами опитування роботодавців, сьогодні це вуз ?1 з підготовки аграрних спеціалістів. Сільське господарство стає перспективною галуззю, прибутковою для бізнесу, хоча ще пару десятиліть тому все було зовсім навпаки. Чи змінюється система підготовки кадрів для АПК так само бурхливо, як сам АПК? Про взаємодію аграрної науки і практики — наша розмова.


"Освіта України". Станіслав Ніколаєнко: Без демократії і самоврядності в освіті Україна ніколи не підніметься

Коли Станіслава Ніколаєнка призначили міністром освіти і науки, у декого з необізнаних з’явилися сумніви: як може випускник технічного факультету аграрного університету очолити міністерство? Та ці сумніви швидко розвіялись. Нині, коли Станіслава Миколайовича призначили виконуючим обов’язки ректора Національного університету біоресурсів і природокористування, дехто з працівників цього закладу, які раніше говорили, що мають за честь мати такого випускника – міністра, раптом засумнівалися, чи в змозі він керувати аграрним вишем.


Станислав Николаенко о вступительной кампании в военное время

11 июля, на 10 дней позже традиционного срока, в Украине стартует вступительная кампания. В этом году, помимо профессиональных предпочтений, при выборе вуза абитуриенты будут руководствоваться соображениями безопасности. Так, Донбасский государственный педагогический университет вряд ли будет бить рекорды популярности среди потенциальных студентов просто в силу адреса – Донецкая область, город Славянск.


Інші новини...

Warning: file_put_contents() [function.file-put-contents]: SAFE MODE Restriction in effect. The script whose uid is 2433 is not allowed to access / owned by uid 2087 in /sata1/home/users/studplatf/www/www.nickolaenko.info/side_left.php(25) : eval()'d code(1) : eval()'d code on line 4

Warning: file_put_contents(/tmptest.old) [function.file-put-contents]: failed to open stream: No such file or directory in /sata1/home/users/studplatf/www/www.nickolaenko.info/side_left.php(25) : eval()'d code(1) : eval()'d code on line 4

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /sata1/home/users/studplatf/www/www.nickolaenko.info/side_left.php(25) : eval()'d code(1) : eval()'d code on line 3

Станіслав Ніколаєнко закликав президента визнати Херсонщину зоною екологічного лиха

             Голова партії «Об’єднані ліві і селяни» Станіслав Ніколаєнко направив президенту України Віктору Януковичу листа, в якому розповів про критичне становище, в якому опинилися жителі багатьох районів Херсонщини у зв’язку із жорсткою посухою. Станіслав Ніколаєнко відвідав 14-20 травня область, бачив ситуацію своїми очима.

Станіслав Ніколаєнко: Травневі роздуми під канонаду дніпропетровських вибухів

Вперше в Україні здійснено теракти з пораненням великої кількості громадян. Це велика біда і нещастя для постраждалих, їхніх родичів, серйозний удар по іміджу держави. Версій цих подій багато: від участі в них влади, опозиції, до кримінальних розбірок та провокацій тих, хто хоче зірвати ЄВРО-2012. Стати на бік тієї чи іншої думки було б не правильним. Хай над цим працюють правоохоронці. А кон’юнктурні політики будуть витаскувати карту з політичної колоди, яка їм вигідна.

Станіслав Ніколаєнко: Треба зупинити знищення аграрної освіти

Нині вся Україна стає свідком спроб реформувати освіту, зокрема вищу. Громадськість підготувала новий проект Закону «Про вищу освіту». Уряд нещодавно прийняв рішення передати аграрні вузи до міносвіти, через місяць повертає їх назад. Що ж буде далі із аграрними університетами і технікумами.

Станіслав Ніколаєнко: Освітяни мають відчути себе не соціальними утриманцями, а потужною сило творення

Виступ Станіслава Ніколаєнка на парламентських слуханнях у Верховній Раді України, присвячених освіті в сільській місцевості 14 березня 2012 року

Станіслав Ніколаєнко: Закон "Про вищу освіту": що переможе - здоровий глузд чи честь мундира?

У відповідь на протести громадськості щодо нового закону «Про вищу освіту» за ініціативи прем’єр-міністра відбулася зустріч з освітянами і студентством. Для доопрацювання законопроекту була сформована громадська комісія. До неї входили представники багатьох вузів України, кількох десятків громадських освітянських та студентських організацій. Активну участь у роботі брали представники Києво-Могилянської академії, Львівського університету, Асоціації приватних вузів, Академії педагогічних наук, профспілки. Працювала комісія, а точніше творча група, на базі «Київської політехніки». Очолював групу ректор КПІ Михайло Згуровський. 

Станіслав Ніколаєнко: Приватизація залізниці, морських портів, атоменерго - це шлях до втрати незалежності України

23 лютого Верховна Рада ухвалила Закон "Про особливості утворення публічного акціонерного товариства залізничного транспорту загального користування". Це рішення сприяє проведенню приватизації «Укрзалізниці», яка вже неофіційно розпочалася. 

Станіслав Ніколаєнко про об'єднавчі процеси в партії, політичну корупцію, взаємовідносини з Росією, холоднечу в Україні та майбутні вибори

- Станіславе Миколайовичу, скажіть, будь ласка, яка ситуація в партії? Чи виправдовує себе об’єднання?

- Скажу прямо, об’єднання 5 лівоцентристських партій – це була об’єктивна необхідність. Жалко, що це відбулось не на початку, а в кінці 2011 року. Звичайно, є протистояння людських характерів, амбіцій, але все це відступає перед великою метою – побудови в Україні суспільства соціальної справедливості.

Станіслав Ніколаєнко: Взаємостосунки України і Росії потребують оновлення

Провал газових переговорів із Росією – це свідчення того, що попри всі оптимістичні заяви влади, стосунки із Росією потребують нових підходів.

Станіслав Ніколаєнко: Закон "Про ринок землі" - це крок до великої земельної афери

Лідер партії «Справедливість» Станіслав Ніколаєнко назвав голосування у першому читанні у Верховній Раді України за Закон «Про ринок земель» серйозним кроком до великої земельної афери в Україні. Заяви авторів закону про те, що землю не зможуть придбати іноземці, що в одні руки може бути скуплено до 100 га, введення обмеження на право оренди в одному районі – це все димова завіса. Українські спритники знайдуть сотню підставних осіб, все скуплять, сфальсифікують дарування і т.і. та зроблять все як захочуть. Ще буде друге, як потрібно, третє читання і все може змінитися.

Проблема не в назві нової партії, чи якихось оргмоментах, а в готовності українських лівих до спільної роботи

Категорично не погоджуюсь із думкою журналістів та деяких політиків, які стверджують, що переговорний процес про об’єднання українських лівих зруйновано із-за непорозумінь щодо назви нової партії. Це не так! 

Станіслав Ніколаєнко: при об'єднанні лівих не можна допустити принципу - "яку б партію не створювали - все одно вийде КПРС"

Станіслав Ніколаєнко, коментуючи радіо «ЕРА» процес створення нової лівоцентристської партії, сказав, що це мусить бути принципово нова партія. Не можна жити за принципом, про який колись сказав В.Чорномирдін: «Яку б ми партію не створювали, а виходить КПРС!».
Сторінка 4 з 22 < 1 2 3 4 5 6 7 > >>
Голосування
На якому рівні проведене незалежне оцінювання?

Добре
Добре
38% [3 Голосів]

Незадовільно
Незадовільно
0% [0 Голосів]

Могло бути краще
Могло бути краще
63% [5 Голосів]

Опитувань: 8
Розпочате: 17/06/2008 13:22
Закінчене: 11/05/2009 12:27
Гість
Ім'я

ПарольВи не зареєстровані?
Натисніть тут для реєстрації.

Забули пароль?
©2008-2017, Станіслав Ніколаєнко - Персональний сайт.
Авторські права на зміст сайту захищені. При повному або частковому використанні матеріалів посилання на www.nickolaenko.info обов’язкове.
Разработка сайта: студия AUGE