Станіслав Ніколаєнко - Персональний сайт

Персональний сайт лідера партії "Справедливість" Станіслава Ніколаєнка: коментарі, виступи, статті, фото, біографія та інше.

Поверніть Русову, Макаренка і Могилу

http://nickolaenko.info/news.php?readmore=261
Прислано pres на 19 травня 2014 14:49:40
Колишні Президент Янукович та міністр освіти Табачник у 2013 році необґрунтовано скасували іменні освітянські відомчі відзнаки: «Софія Русова», яким заохочували за успішну педагогічну діяльність творчих вчителів; «І.Г. Ткаченко» - директорів сільських шкіл та педагогів з трудового навчання, тих, хто поєднує продуктивну працю з навчанням; «О.А. Захаренко» - найуспішніших вчителів, заступників, керівників шкіл, технікумів, професійно-технічних училищ; «А.С. Макаренко» - за успіхи у виховній роботі; «Петро Могила» - за плідну наукову діяльність вчених, викладачів вишів.
Расширенные новости

Такі дії попередньої влади призвели до втрати моральних стимулів для нових творчих звершень і досягнень, самовідданої праці учительства. Замість них були запроваджені безіменні Подяка, Грамота, Почесна Грамота, які не мають того ефекту, як іменні нагороди. Адже іменні відзнаки показують спадковість, глибину та історичність нагороди.

Сьогодні найбільш організованими і чисельними в країні є педагоги і науковці. В сфері освіти і науки працюють більше півтора мільйона осіб і ще сім мільйонів навчається, тому справедливим є і більше число нагород, ніж, скажімо, у лісівників чи ветеринарів.

Відповідне звернення від імені Громадської Ради освітян і науковців України із закликом відновити іменні заохочувальні відзнаки працівникам освітньої і наукової галузі направлено до в.о. Президента України Олександра Турчинова.