СЬОГОДНІ30 квітня 2017

афыаыф
Рассылка новостей
Тільки для зареєстрованих користувачів
Останні теми
Останні новини

"Україна молода". Станіслав Ніколаєнко: Хіба доять корову щодня, годуючи раз на тиждень?

На інтерв’ю з ректором я приїхала на півгодини раніше. Корпус навчального закладу приємно зустрів чистотою, упорядкованістю і затишком. На підвіконнях — рослини, у холі — зручні дерев’яні лавки для студентів. В їдальні, куди зазирнула випити кави, — різноманітне меню і низькі ціни. На території університету функціонує власний ботанічний сад та анатомічний музей. Наш Національний університет біоресурсів та природокористування — сучасний дослідницький навчальний заклад з амбіціями. За результатами опитування роботодавців, сьогодні це вуз ?1 з підготовки аграрних спеціалістів. Сільське господарство стає перспективною галуззю, прибутковою для бізнесу, хоча ще пару десятиліть тому все було зовсім навпаки. Чи змінюється система підготовки кадрів для АПК так само бурхливо, як сам АПК? Про взаємодію аграрної науки і практики — наша розмова.


"Освіта України". Станіслав Ніколаєнко: Без демократії і самоврядності в освіті Україна ніколи не підніметься

Коли Станіслава Ніколаєнка призначили міністром освіти і науки, у декого з необізнаних з’явилися сумніви: як може випускник технічного факультету аграрного університету очолити міністерство? Та ці сумніви швидко розвіялись. Нині, коли Станіслава Миколайовича призначили виконуючим обов’язки ректора Національного університету біоресурсів і природокористування, дехто з працівників цього закладу, які раніше говорили, що мають за честь мати такого випускника – міністра, раптом засумнівалися, чи в змозі він керувати аграрним вишем.


Станислав Николаенко о вступительной кампании в военное время

11 июля, на 10 дней позже традиционного срока, в Украине стартует вступительная кампания. В этом году, помимо профессиональных предпочтений, при выборе вуза абитуриенты будут руководствоваться соображениями безопасности. Так, Донбасский государственный педагогический университет вряд ли будет бить рекорды популярности среди потенциальных студентов просто в силу адреса – Донецкая область, город Славянск.


Інші новини...

Warning: file_put_contents() [function.file-put-contents]: SAFE MODE Restriction in effect. The script whose uid is 2433 is not allowed to access / owned by uid 2087 in /sata1/home/users/studplatf/www/www.nickolaenko.info/side_left.php(25) : eval()'d code(1) : eval()'d code on line 4

Warning: file_put_contents(/tmptest.old) [function.file-put-contents]: failed to open stream: No such file or directory in /sata1/home/users/studplatf/www/www.nickolaenko.info/side_left.php(25) : eval()'d code(1) : eval()'d code on line 4

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /sata1/home/users/studplatf/www/www.nickolaenko.info/side_left.php(25) : eval()'d code(1) : eval()'d code on line 3

"Справедливість" - за єдність лівих сил

1. Проект Постанови виконкому партії "Справедливість" про звернення ЦК КПУ щодо Декларації про єдність дій лівих сил.

2. Проект алгоритму створення блоку лівих, лівоцентристських партій "Українська лівиця".

3. Проект листа Першому секретарю ЦК КПУ П.М. Симоненку щодо Декларації про єдність дій лівих сил.

Постанова
виконкому партії "Справедливість" (проект)

Про звернення ЦК КПУ
щодо Декларації про єдність дій лівих сил

Виходячи з рішень Ради партії від 4 липня 2009 року, керуючись постановами V з'їзду партії "Справедливість", опираючись на думку обласних осередків партії виконком постановляє:

1. Інформацію голови Ради партії С. Ніколаєнка щодо проекту Декларації про єдність дій лівих сил, стан переговорного процесу взяти до відома. Декларація додається.

2. Вважати за можливе продовження переговорів щодо створення блоку лівих, лівоцентристських сил. Із запропонованим текстом Декларації в основному погодитися, взяти його за основу. Направити зауваження членів виконкому, керівників обласних осередків до ЦК КПУ.

3. Обласним організаціям партії, міським організаціям Києва і Севастополя, рескому партії АР Крим провести відповідні переговори із регіональними організаціями лівих сил щодо взаємодії по створенню блоку лівих і лівоцентристських сил на місцях.
Керівникам обласних організацій інформувати виконком партії про ситуацію до 25 серпня 2009 року.

4. Запропонувати учасникам переговорного процесу алгоритм створення блоку лівих, лівоцентристських партій та проект передвиборчої програми "Українська лівиця" (додається).

5. Доручити ведення переговорного процесу голові Ради партії т. Ніколаєнку С.М. В разі необхідності голова Ради може визначати учасника переговорного процесу.

С.М. Ніколаєнко
Голова Ради партії "Справедливість"

 

Алгоритм створення блоку
лівих, лівоцентристських партій "Українська лівиця" (проект)

В рамках переговорів зі створення блоку лівих сил партія "Справедливість" пропонує КПУ, СПУ, ПСПУ, СЛС та іншим лівим силам алгоритм створення такого об'єднання під назвою "Українська лівиця" (далі УЛ). Назва не остаточна.

Алгоритм створення УЛ:

1. Прийняття принципового рішення про об'єднання на рівні керівних органів партій-учасників. Оголошення у ЗМІ про наміри об'єднання. Підписання угоди про формування лівоцентристського блоку УЛ, з урахуванням висунення єдиного кандидата в президенти, паритетного представництва у списках кандидатів у депутати усіх рівнів та керівників на посади в регіональних структурах виконавчої влади. Термін дії Угоди - як мінімум 5 років, на період виборів до ВРУ та місцевих рад.

2. Створення координаційної групи по розробці програми блоку УЛ (як пропозиція - проект-програма "За справедливу Україну"). Дискусійні питання повинні бути винесені за дужки. Кожна партія має право відстоювати свої програмні цілі, але голосування з питань визначених спільною програмою повинно бути обов'язковим.

3. Разом із програмою на з'їздах партій-членів блоку приймається рішення про входження до блоку, програма блоку, висуваються делегати на міжпартійний з'їзд від партії, а також претенденти до опозиційного лівого уряду. Висувається узгоджена кандидатура на посаду Президента України.

4. На міжпартійному з'їзді затверджується програма блоку, висувається кандидатура на посаду Президента України від блоку. Затверджуються кандидатура прем'єр-міністра, склад уряду, принципи формування списків на виборах до Верховної Ради України, місцевих рад. Обирається виконком блоку. Аналогічні дії відбуваються на місцях. Створюються об'єднані виборчі штаби у регіонах та центральний виборчий штаб.

5. Юридичне оформлення блоку УЛ. Прилюдне підписання Угоди.

Голова Ради партії "Справедливість"
С.М. Ніколаєнко

 

Лист Першому секретарю ЦК КПУ П.М. Симоненку (проект)

Шановний Петре Миколайовичу!

Виконком партії "Справедливість" 11 серпня 2009 року обговорив проект Декларації про єдність дій лівих сил і в цілому схвалює його.

Разом із тим керівники обласних осередків, члени виконкому виказали деякі зауваження до цього документу. Зокрема в назві слід зазначити, що це Декларація єдності дій лівих і лівоцентристських сил. Соціологія показує, що ідеологію лівоцентризму, соціал-демократії сповідує близько 31 % населення, а ліву ідею - 13 % громадян України.

Документ слід терміново оприлюднити також українською мовою. Оскільки Декларація мусить носити конструктивний, об'єднуючий характер, то її слід доповнити більшим соціальним змістом. Ліві і лівоцентристські сили мусять себе позиціювати як патріотичні сили, які будуть однаково успішно співпрацювати як із Росією, Білорусією, так і Євросоюзом.

Розуміючи, що в документі головна теза - це єднання лівих сил, виконком партії "Справедливість" готовий підтримати саме цю ідею. Решту зауважень, пропозицій, програмних цілей вважаємо за можливе з'ясувати під час підготовки спільних програм кандидата в президенти та до виборів у парламент та місцеві органи влади.
Алгоритм можливих кроків щодо об'єднання зусиль лівих, лівоцентристських сил та проект програми їх спільних дій додаємо.

З повагою,
голова Ради партії "Справедливість"
С.М. Ніколаєнко

Виконком партії "Справедливість"

Комментарии

Нет комментариев.

Добавить комментарий

Пожалуйста залогиньтесь для добавления комментария.

Рейтинги

Рейтинг доступен только для пользователей.

Пожалуйста, залогиньтесь или зарегистрируйтесь для голосования.

Нет данных для оценки.
Голосування
На якому рівні проведене незалежне оцінювання?

Добре
Добре
38% [3 Голосів]

Незадовільно
Незадовільно
0% [0 Голосів]

Могло бути краще
Могло бути краще
63% [5 Голосів]

Опитувань: 8
Розпочате: 17/06/2008 13:22
Закінчене: 11/05/2009 12:27
Гість
Ім'я

ПарольВи не зареєстровані?
Натисніть тут для реєстрації.

Забули пароль?
©2008-2017, Станіслав Ніколаєнко - Персональний сайт.
Авторські права на зміст сайту захищені. При повному або частковому використанні матеріалів посилання на www.nickolaenko.info обов’язкове.
Разработка сайта: студия AUGE